شماره تلفن وکیل تصادفات

شماره تلفن وکیل تصادفات (مشاوره) + پاسخ فوری

شماره تلفن وکیل تصادفات

وکیل تصادفات با تسلطی که بر قوانین مربوط به جرائم رانندگی و دیه دارد، میتواند به احقاق حق فرد آسیب دیده بسیار کمک کند. از همین رو شخصی که در تصادف خسارت جانی یا مالی دیده می تواند با شماره تلفن وکیل تصادفات 09120712942 تماس گرفته و اولین اقدام جدی برای دفاع از حقوق خود را انجام دهد.

شماره تماس وکیل تصادفات جهت مشاوره فوری:
0912-0712942

برقراری تماس با شماره تلفن وکیل تصادفات به شما کمک می‌کند مشکلات مربوط به گرفتن دیه، کاهش مجازات و غیره را به نحو احسن پیش ببرید.
برقراری تماس با شماره تلفن وکیل تصادفات به شما کمک می‌کند، مسائل و جزئیات پرونده را بازگو کرده و از تصمیمات و استراتژی های وکیل برای پیشبرد پرونده مطالع شوید.

وکیل تصادفات چگونه می تواند به ما کمک کند؟

افرادی که در تصادف رانندگی دچار خسارت شده اند، با مراجعه به وکیل می توانند از مزایا زیر بهره مند شوند.

 • با مشاوره حقوقی تخصصی، از قوانین و مقرراتی که در رابطه با وقوع تصادفات، دیه تصادف و … وجود دارد آگاه شوند.
 • به واسطه آماده سازی بهترین دادخواست، لایحه دفاعی و … شانس بالایی در دریافت رای موفق داشته باشند.
 • صرفه جویی زیادی در زمان داشته و کارهای اداری را به وکیل بسپارند.
 • مناسب ترین روش برای جبران خسارات مالی خود را انتخاب کنند.
کاهش درصد مقصر و مجرم بودن موکل، کم کردن مجازات مقصر، گرفتن دیه و خیلی موارد دیگر از جمله کمک‌های مهم وکلای تصادفات رانندگی است.
وکیل متخصص پرونده تصادف، با اطلاعات کامل و شواهد موجود، می تواند مناسب ترین راهکار را برای موفقیت پرونده اتخاذ کند.

هزینه اخذ وکیل برای تصادف چقدر است؟

هزینه وکیل برای تصادفات جرحی و منتهی به خسارات جانی و مالی، به موارد متعدد همچون میزان شدت تصادف و نوع خسارت وارده بستگی داشته و معمولا بین 40 میلیون تا 135 میلیون تومان در نظر گرفته میشود.

عوامل مختلفی نظیر پیچیدگی هر یک از پرونده‌ها، مدت زمان لازم برای حل مشکلات، حجم دوندگی‌ها و سایر موارد روی هزینه اخذ وکیل برای تصادف تاثیر خواهد گذاشت.
به طور معمول، حق الوکاله وکیل برای پرونده های مرتبط با تصادف از چهل میلیون تومان شروع شده و تا صد و سی و پنج میلیون تومان در نظر گرفته میشود.

مراحل شکایت از راننده مقصر در تصادف چیست؟

 1. مشاوره با وکیل دعاوی تصادفات رانندگی.
 2. مراجعه به دادسرا و تشکیل پرونده قضایی.
 3. ارائه مدارک مورد نیاز (مدارک و مستندات بدست آمده از پزشکی قانونی).
 4. صدور قرار مناسب.

برای این که سرعت رسیدگی به امور پرونده افزایش یابد، فرد آسیب دیده می تواند مراحل شکایت از راننده مقصر در تصادف را به کمک وکیل متخصص طی کند.

به کمک یک وکیل تصادف زبده و باتجربه می‌توانید بدون ریسک و اتلاف وقت، مراحل شکایت از راننده مقصر در تصادف را پشت سر بگذارید.
به کمک یک وکیل تصادف زبده و باتجربه می‌توانید بدون ریسک و اتلاف وقت، مراحل شکایت از راننده مقصر در تصادف را پشت سر بگذارید.

سوال از کارشناس تصادفات و وکیل تصادفات

کارشناس تصادفات به فردی گفته میشود که توسط اداره راهنمایی و رانندگی وظیفه دارد دلیل بروز تصادف، تشخیص مقصر، محاسبه خسارت‌های وارده و مواردی از این قبیل را بررسی کند.

اما وکیل تصادفات متخصصی در امور حقوقی و قانونی است که به نوعی نماینده فرد آسیب دیده و خسارت دیده در نظر گرفته میشود و با اگاهی و تخصص خود، شکواییه مدنظر را تنظیم کرده، تسویه حساب خسارت‌های وارد شده را مدیریت میکند و دیگر امور پرونده را تا رسیدن به نتیجه مدنظر پیگیری میکند.

شماره تماس وکیل تصادفات جهت مشاوره فوری برای پیشبرد پرونده: 6101 8612 021

وظیفه کارشناس تصادف، تشخیص دلیل تصادف است و تخمین خسارات وارد شده و حدس مقصر بودن. وکیل تصادف وظیفه دفاع از حقوق موکل خود در این تصادف را دارد.
وظیفه کارشناس تصادف، تشخیص دلیل تصادف و تخمین خسارات وارد شده میباشد. اما وکیل تصادف وظیفه دفاع از حقوق موکل خود در این تصادف را بر عهده دارد.

مشاوره وکیل تصادفات در تهران

در بسیاری از مواقع ، افرادی که درگیر پرونده تصادف می شوند، به دلیل عدم آگاهی و اطلاعات کافی در این حوزه، نمی توانند از حقوق خود دفاع کنند و حتی باعث رفع اتهام میشود. در این شرایط مشاوره با وکیل متخصص می تواند تاثیر زیادی در به نتیجه رسیدن پرونده داشته باشد.

 • شماره تلفن وکیل تصادفات جهت دریافت مشاوره غیر حضوری:
  0912-0712942
 • شماره تماس وکیل پرونده تصادفات رانندگی :
  021-86126101

شماره تلفن وکیل تصادفات اصفهان ، لندن، تورنتو، ونکوور،  لس انجلس و کالیفرنیا ؟
در تمامی شهر های ایران، میتوانید با استفاده از شماره تماس های نوشته شده، در واتس اپ نیز با وکیل تصادفات ارتباط گرفته و جلسه مشاوره داشته باشید.

آیا مقاله شماره تلفن وکیل تصادفات (مشاوره) + پاسخ فوری مفید بود؟
آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)