وکیل بیمه

وکیل بیمه (تامین اجتماعی، بیکاری، آتشسوزی، تصادفات) + مشاوره

پیگیری و حل مشکلاتی حقوقی مرتبط با بیمه تامین اجتماعی، سوابق بیمه ، بیمه بیکاری ، بیمه آتش سوزی و تصادفات و … از جمله مواردی است که وکیل بیمه به صورت تخصصی به آن پرداخته و با تسلط و تجربه ای که در این حوزه دارد، میتواند از حق و حقوق شخص بیمه شده دفاع کند.

برای مشاوره با وکیل دعاوی بیمه با شماره تماس 09120712942 تماس بگیرید.

کمک گرفتن از وکیل بیمه باعث تسریع روند دریافت خسارات، مشخص شدن تکلیف سابقه کار و هر موضوع دیگری که با این شرکت‌ها ارتباط دارد، خواهد شد.
وکیل بیمه ایران ، وکیل برای بیمه تامین اجتماعی و دیگر بیمه ها می تواند باعث تسریع روند دریافت خسارات، مشخص شدن تکلیف سابقه کار و هر موضوع دیگری که با این شرکت‌ها ارتباط دارد، شود.

وکیل بیمه و امور بیمه ای چه خدماتی ارائه میدهد؟

  1. پیگیری و انجام موارد مرتبط با امور بیمه مانند خسارت اموال، وقفه در کسب و کار و …
  2. ارائه مشاوره های مختلف به موکل از جمله در زمینه : مجوز شرکت، توسعه محصولات و خدمات بیمه ای.
  3. بررسی قرارداد بیمه.

موارد گفته شده، برخی از خدمات و وظایف ارائه شده توسط وکیل دعاوی بیمه می باشند، البته ممکن است در هر پرونده، مطابق با پیچیدگی ها و چالش های همان پرونده، خدمات وکیل بیشتر یا کمتر شود.  به طور مثال وکیل تامین اجتماعی ، وظیفه ی کمک به موکل برای شکایت از سازمان تامین اجتماعی را دارد.

وکلای بیمه و امور مربوط به این حوزه با راهنمایی و مشاوره سعی می‌کنند مسیر را برای موکل هموار سازند ولی غیر از این، در صورت نیاز در دادگاه و دادسرا نیز به نمایندگی از او حاضر شده و کارهای اداری را همچنین به انجام میرسانند.
حضور وکلای بیمه، مسیر پیشروی پرونده را هموارتر ساخته و سرعت انجام امور مربوط به آن را افزایش میدهد.

ارتباط با وکیل بیمه و قانون کار در تهران

برای برقراری ارتباط با وکیل بیمه و قانون کار در تهران ، میتوانید از شماره تماس زیر استفاده کنید:

تماس با وکیل متخصص قانون کار با شماره تماس : 09120712942

برای دریافت اطلاعات از وکلای بیمه و یا اخذ مشاوره می‌توانید از طریق تماس تلفنی، حضور در دفتر کار و ارسال پیام در پیام سان واتس اپ اقدام نمایید.
در انتخاب وکیل های بیمه ، به مواردی همچون تخصص و تجربه بالای وکیل دقت کنید.

انواع وکیل بیمه و وظایف هرکدام چیست؟

  • وکیل بیمه بیکاری.
  • وکیل سوابق بیمه.
  • وکیل بیمه تصادفات.
  • وکیل بیمه آتش سوزی.

هر یک از وکلای بیمه، ممکن است در شاخه ای دانش و تجربه بیشتری داشته باشند و اکثر خدمات شان را در آن شاخه ارائه شده دهند، در ادامه مواردی از انواع وکلای بیمه را نام میبریم:

وکیل بیمه تامین اجتماعی، امور بازنشستگی را پیگیری میکند؟

پیگیری امور بازنشستگی یکی از وظایف وکلای بیمه تامین اجتماعی بوده و آن‌ها میتوانند به شکایت کارمندهای ادارات و ارگان‌ها و … رسیدگی کنند؛ همچنین می توانند به آنها مشاوره داده تا از خدمات و امکانات سازمان تامین اجتماعی بهره شوند.

وکیل متخصص بیمه به دلیل آگاهی و دانش بالایی که نسبت به قوانین و مقررات بیمه دارد، دعاوی و مشکلات حقوقی بیمه گذاران را پیگیری و از حقوق آنها دفاع می کند.

وکیل بیمه بیکاری

قانون بیمه بیکاری برای حمایت از کارگرانی است که به دلیل تعدیل نیرو یا دیرگر دلایل توسط کارفرما با آنها قطع همکاری شده است. البته این قانون و حقوق بیکاری به همه تعلق نمی گیرد و اگر شخصی به طور دلخواه کارش را رها کند، مشمول این قانون نمیشود.

اما مشورت گرفتن از یک وکیل  مسلط به قوانین امور بیمه ، میتواند در به موفقیت رساندن پرونده شما کمک کننده باشد.

هر یک از وکلای بیمه در هر حیطه‌ای که خصص داشته باشند، سعی می‌کنند حقوق موکل خود (بیمه گذاران) را به نحو احسن گرفته و به آن‌ها تحویل دهند.
مهم ترین وظیفه هر یک از وکلای بیمه در هر شاخه ای که تخصص داشته باشند، احقاق حقوق موکل میباشد.

وکیل سوابق بیمه

در مواقعی که سوابق بیمه به طور صحیح وارد نشده باشد و یا ایراداتی در آن ایجاد شده باشد، وکیل سوابق بیمه میتواند با بررسی پرونده ، بهترین راهکار را برای حل این مشکلات اتخاذ کند.

وکیل بیمه تصادفات و اخذ خسارت

بی احتیاطی و بی مبالاتی راننده در تصادفات، از جمله عواملی است که می تواند باعث رخ دادن تصادفات و حتی قتل غیر عمد شود. وکیل پایه یک دادگستری تصادفات به طور تخصصی روی وصول دیه و خسارت افراد آسیب دیده تمرکز کرده و پیگیری‌های مربوط به این امور را برای دفاع از حق موکل خود انجام می دهد.

وکیل بیمه آتش سوزی

حوادثی نظیر آتش سوزی، میتواند خسارات زیادی به همراه داشته باشد، برخی از شرکت‌های بیمه آتش سوزی برای پرداخت خسارات شرایط و مواردی را در نظر  گرفته که میتواند تمام یا بخشی از مبلغ قابل پرداخت را تحت تاثیر قرار دهد.

در این شرایط، وکلای متخصص بیمه آتش سوزی می تواند با در نظر گرفتن شرایط پرونده و قوانین این حوزه ، بهترین راهکار را اتخاذ کند.

چگونه وکیل بیمه تامین اجتماعی کرج ، اهواز و شیراز را بیابیم؟

در بسیاری از مواقع نیازی به مراجعه حضوری به دفتر کار وکیل نیست و میتوانید با تماس تلفنی ، از راهنمایی های وکیل برای پیش بردن پرونده استفاده کنید.

راه های ارتباطی و شماره تماس با وکیل پرونده های بیمه:
021-86196173
021-86126101

از طریق تماس تلفنی و یا ارتباط در واتس اپ، می توانید با وکیل امور بیمه در تمامی شهر های کشور از جمله اهواز، شیراز، کرج و …  ارتباط گرفته و از راهنمایی های او استفاده کنید.

آیا مقاله وکیل پرونده های بیمه (تامین اجتماعی، بیکاری، آتشسوزی، تصادفات) + مشاوره مفید بود؟
وکیل سیاوش اسکندرزاد آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)