وکیل قصور پزشکی

وکیل قصور پزشکی تهران (متخصص) + اقدام فوری

وکیل قصور پزشکی

تجویز داروی نامناسب، خطا در عمل جراحی ، تشخیص اشتباه بیماری و هر آسیبی که پزشک در حین درمان  به بیمار وارد می کند؛ از جمله دعاوی مربوط به تخلفات پزشکی هستند. وظایف و ویژگی های وکیل قصور پزشکی عبارتند از :

  1. تسلط کامل بر قوانین و نظام نامه های پزشکی.
  2. تحلیل و بررسی دقیق پرونده ، جمع آوری شواهد، مدارک و مستندات.
  3. تنظیم بهترین لایحه و ارائه دفاعی بدون نقص در دادگاه.
  4. جبران ضرر و زیان موکل.

تلفن مشاوره فوری با وکیل قصور و تخلفات پزشکی : 09120712942

وظیفه وکیل قصور پزشکی رسیدگی به پرونده، دفاع از موکل، دریافت غرامت موکل، ارائه مشاوره، تحلیل پرونده، حضور به نمایندگی از موکل در دادگاه و دادسرا.
مهم ترین وظیفه وکیل قصور پزشکی مشهد ، تهران و دیگر شهرستان ها، رسیدگی به پرونده و دفاع از موکل در دادگاه و دادسرا می باشد.

شماره تلفن وکیل قصور پزشکی تهران

پرونده های مرتبط با تخلفات پزشکی به دلیل پیچیدگی های زیاد، لازم است تا از ابتدا در مسیری صحیح قدم بردارند. داشتن شماره تلفن وکیل قصور پزشکی تهران یا دیگر استان ها به ما کمک میکند تا بدون اتلاف زمانی، روند دریافت حقوق قانونی خود را شروع کنیم.

جهت مشاوره با وکیل خبره با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره تلفن وکیل تخلفات پزشکی تهران:
09120712942
021-86196101

قصور پزشکی قابل گذشت است ؟ در صورتی که غیر عمد یک سری مشکلات پیش آمده باشد، صرفا پزک باید دیه را پرداخت نماید ولی در صورت عمدی بودن و عدم توجه به دانسته‌ها، مجازات‌های بیشتر و سنگین‌تری در انتظار او خواهد بود.
قصور پزشکی قابل گذشت است؟ در صورتی که این صدمه بدنی به صورت غیر عمد رخ داده باشد و پزشک سوءنیتی نداشته باشد،  صرفا پرداخت دیه کافی است. البته اگر آن عمل طبق موازین فنی باشد یا پزشک از فرد آسیب دیده برائت گرفته باشد، مجرم شناخته نمی شود.

هزینه وکیل برای قصور پزشکی چقدر است؟

هزینه وکیل برای قصور پزشکی به 2 عامل : شرایط پرونده و نوع خسارت وارده بستگی دارد. به طور مثال هزینه وکیل برای پیگیری پرونده تخلفی که منجر به فوت بیمار شده با هزینه شکایت از پزشک زیبایی متفاوت است. اما به طور معمول این مبلغ از 25 میلیون تومان بابت شروع اقدامات و طرح دعاوی می باشد.

همچنین درصد مشخصی از ارزش ریالی دیه، نیز به عنوان هزینه وکیل نیز در نظر گرفته میشود.

هزینه وکیل برای قصور پزشکی چقدر است؟ بر اساس توافق پرداخت مشروط، اگر غرامت توسط موکل اخذ شود، حدود 33% آن برای وکیل در نظر گرفته خواهد شد.
هزینه وکیل برای قصور پزشکی چقدر است؟ در برخی مواقع، بر اساس توافق بین وکیل و موکل، حق الوکاله وکلا میتواند تا 33% مبلغ غرامت، در نظر گرفته شود.

بهترین وکیل قصور پزشکی چه ویژگی هایی دارد؟

  1. تسلط کامل به قوانین مربوطه برای اتخاذ بهترین تصمیمات.
  2. پیشبرد بی نقص مراحل شکایت در پرونده و ارائه حرفه ای در دادگاه.
  3. داشتن تجربه بالا در پرونده های تخلفات پزشکی و موفقیت در آنها.

انتخاب وکیل مناسب، به دلیل دانش تخصصی و تجربه ای که در این زمینه دارد، میتواند تاثیر بسیاری در موفقیت پرونده داشته باشد. در نتیجه اطمینان از تخصص و سوابق وکیل، امری لازم و ضروری می باشد.

ارتباط با یکی از بهترین وکلای قصور پزشکی:
شماره تماس : 09120712942

توجه به تخصص وکیل مورد نظر، تجربه کار، میزان آگاهی و دانش نسبت به پرونده‌های قصور پزشکی و سایر موارد به شما کمک می‌کند بتوانید بهترین وکیل برای حل پرونده‌های قصور پزشکی را پیدا کنید.
با توجه به اهمیت بالایی که پرونده های جرایم پزشکی دارند، انتخاب یک وکیل متخصص برای پیشبرد پرونده، اجتناب ناپذیر است.

مشاوره با وکیل قصور پزشکی

دریافت مشاوره از وکلای جرایم پزشکی، امری بسیار مهم بوده و میتواند سرنوشت پرونده را به صورت کامل تغییر دهد. همچنین انتخاب موسسه حقوقی مناسب میتواند روند دریافت دیه و خسارت ناشی از قصور پزشک را سرعت ببخشد.

تلفن مشاوره فوری :
09120712942

آیا مقاله وکیل قصور پزشکی تهران (متخصص) + اقدام فوری مفید بود؟
وکیل سیاوش اسکندرزاد آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)