شماره وکیل کیفری در تهران

شماره وکیل کیفری تهران (موبایل : 09120712942)

شماره وکیل کیفری

امروزه با افزایش میزان جرم و جنایت در جامعه نیاز به داشتن شماره موبایل وکیل کیفری برای حل پرونده‌های مختلف بیش از پیش احساس می‌شود. مشاوره با یک وکیل کیفری با تجربه در زمینه انواع جرائم به شما کمک می‌کند تا حق خود را در دادگاه بگیرید و پرونده را سریع‌تر پیش ببرید. اگر هم اکنون به مشاوره کیفری رایگان نیاز دارید و یا به دنبال شماره وکیل کیفری خبره برای حل پرونده خود می‌گردید؛ تیم حقوقی و کیفری سیاوش اسکندرزاد در کنار شماست تا بهترین راه حل را برای پرونده شما بیابد.

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه انواع پرونده‌های کیفری با شماره 09120712942 تماس حاصل نمایید.

وکیل کیفری چیست؟

پیش از تماس با شماره وکیل کیفری و مشاوره با او ابتدا بهتر است بدانید که وکیل کیفری چیست و حیطه کاری او به چه پرونده‌هایی مربوط می‌شود. به طور کلی به وکیلی، وکیل کیفری گفته می‌شود که دانش، علم و تخصص کافی در زمینه حل انواع پرونده‌های کیفری را داشته و در این زمینه دارای تجربه و مهارت بالایی باشد.

این فرد باید بتواند به خوبی دفاعیه کافی و لازم را در پرونده‌های کیفری ارائه دهد و حق موکل خود را بگیرد. همچنین باید تمام اطلاعات لازم درباره جزئیات قوانین کیفری را بداند تا بتواند پرونده را به دقت مورد بررسی قرار داده و حل کند.

پرونده کیفری شامل مواردی مانند : قتل، ضرب و شتم، دزدی، آدم ربایی، پاپوش، مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، توهین و افترا و بسیاری موارد دیگر می‌شود.

 

مشاوره تلفنی با شماره وکیل کیفری
مشاوره تلفنی با شماره وکیل کیفری سعادت آباد.

شماره تماس وکیل کیفری تهران و شهرستان

در هر شهری که باشید می‌توانید با استفاده از شماره وکیل کیفری از خدمت مشاوره با وکیل کیفری تهران یا شهرستان بهره مند شوید. خدمات مشاوره حضوری ما برای شهرهای تهران و بندرعباس ارائه میشود. اما خدمت مشاوره تلفنی برای تمامی شهرهای دیگر در ایران برقرار است.

تلفن هماهنگی برای دریافت شماره موبایل وکیل کیفری در تهران : 0712942-0912

آیا وکیل تضمینی کیفری تهران وجود دارد؟

خیر. چیزی به نام وکیل تضمینی کیفری وجود ندارد. اما درصد شانس پیروزی پرونده کیفری شما، نسبت مستقیمی با میزان تسلط وکیل کیفری پرونده دارد. اگر وکیل خبره باشد، ممکن است شانس پیروزی شما بیش از 80 درصد شود. در صورتی که اگر وکیل تخصص لازم را نداشته باشد، ممکن است شانس ضعیفی برای پیروزی و احقاق حق خود داشته باشید. (توجه داشته باشید که گول تبلیغاتی مثل شماره وکیل کیفری تضمینی را نخورید.)

تیم حقوقی سیاوش اسکندرزاد با بهره گیری از برترین متخصصین کیفری در ایران تلاش میکند تا بالاترین شانس برای پیروزی در پرونده های کیفری را برای شما به ارمغان آورد.

وکیل کیفری در سعادت آباد

اگر ساکن سعادت آباد یا حوالی میدان انقلاب هستید، میتوانید به صورت حضوری از خدمات مشاوره کیفری ما استفاده کنید.

وکلا نیز مانند پزشکان در کار خود دارای تخصص‌هایی هستند که به آن‌ها کمک مي‌کند روی یک حوزه خاص در وکالت تمرکز کنند و در آن موفق عمل کنند. وکیل متخصص کیفری یکی از انواع وکیل متخصص میباشد.

جهت دریافت شماره موبایل وکیل کیفری در سعادت آباد با تلفن 09120712942 تماس حاصل بفرمایید.

مشاوره کیفری رایگان

جهت دریافت خدمت مشاوره کیفری رایگان …

 • ابتدا مشکل حقوقی خود را به همراه نام خانوادگی خود به صورت پیامک به شماره وکیل کیفری (09120712942) ارسال بفرمایید.
 • در مرحله بعدی هماهنگی های لازم با شما انجام خواهد شد.

وکیل  کیفری خبره به شما کمک می‌کند تا با نکات مختلف در مورد پرونده خود آشنا شوید و بهترین استراتژی را برای پیروزی در دادگاه برگزینید.

بهترین وکیل کیفری باید بتواند علاوه بر احاطه کامل بر قوانین و مقررات کیفری، موضوع را مانند یک کارآگاه موشکافی کند و به دقت جزئیات را بررسی نماید تا به بهترین نتیجه برسد.

پیدا کردن وکیل مجرب در تهران چندان هم کار دشواری نخواهد بود. وکلای با تجربه بسیاری در تهران حضور دارند که می‌توانید برای بررسی پرونده‌ کیفری خود و احقاق حقتان به آن‌ها مراجعه نمایید. یک وکیل خبره تهران به شما کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان و از راحت‌ترین روش‌ها مشکل خود را حل کنید. شماره موبایل وکیل کیفری :‌ 0712942-0912

هزینه وکیل کیفری

زمانی که با شماره وکیل کیفری تماس می‌گیرید احتمالا یکی از اولین سوالات شما درباره هزینه وکیل کیفری و مبلغی است که باید بپردازید تا پرونده شما توسط وکیل پذیرفته شود.

در پاسخ به این سوال می‌توان گفت که هزینه وکیل کیفری مبلغ مشخصی نیست و نمی‌توان برای آن عدد خاصی را تعیین کرد. در واقع این مبلغ یک بازه است که ممکن است از وکیلی به وکیل دیگر نیز متفاوت باشد.

هزینه قبول پرونده شما بر اساس جزئیات پرونده و نوع جرم تعیین می‌گردد. چه در مقام مجرم باشید و چه در مقام شاکی، پرونده شما باید به دقت بررسی گردد و سپس مبلغ پیشنهادی اعلام شود. این مبلغ می‌تواند بر اساس سنگین بودن جرم و نوع دادگاه متغیر باشد.

حل پرونده‌های کیفری با کمک وکیل با تجربه
حل پرونده‌های کیفری با کمک وکیل با تجربه.

تیم حقوقی و کیفری سیاوش اسکندرزاد با سال‌ها تجربه در زمینه انواع پرونده‌های کیفری همراه شماست تا پرونده خود را به سریع‌ترین و بهترین روش ممکن پیش ببرید. تنها کافیست با شماره موبایل وکیل کیفری : 09212353668 تماس بگیرید.

بهترین وکلای کیفری تهران

بهترین وکیل کیفری تهران یا ایران، چه ویژگی‌هایی دارد؟

 • روحیه جنگندگی بالا.
  (توانایی تحمل فشار روانی بالا در پرونده های کیفری)
 • وقت شناس بودن.
  (یک وکیل با تجربه و خوب می‌داند که یکی از مهم‌ترین نکات در حل پرونده‌های کیفری زمان است. او هیچگاه برای ملاقات‌ها و دادگاه‌ها دیر نخواهد کرد.)
 • به روز بودن اطلاعات.
  (یک وکیل کارکشته همواره اطلاعات خود را به روز نگه می‌دارد و از تغییرات قوانین مطلع است. به این ترتیب همواره یک قدم در حل پرونده‌ها جلوتر خواهد بود.)
 • عادل بودن.
  (یکی دیگر از ویژگی‌های وکیل خوب عادل بودن است. او همواره طرف حق را می‌گیرد و به حقوق دو طرف دعوا اهمیت می‌دهد.)
 • دانش روانشناسی.
  (یکی از لازمه‌های کار یک وکیل خوب داشتن اطلاعاتی در زمینه روانشناسی است تا بتواند افراد را بهتر بشناسد و بر آن‌ها تاثیر گذار باشد.)

اگر هم اکنون به دنبال تلفن بهترین وکیل کیفری در تهران هستید، می‌توانید با شماره‌ موبایل وکیل کیفری : 0712942-0912 تماس گرفته تا از خدمت مشاوره کیفری رایگان ما استفاده بفرمایید.

وکیل کیفری خوب در تهران

اگر برای پرونده حقوقی خود به دنبال یک وکیل کیفری خوب در تهران و یا سایر استان‌ها می‌گردید، بهتر است با تحقیق و بررسی سعی کنید وکیلی را انتخاب کنید که ویژگی‌های شایسته یک وکیل خوب را داشته باشد.

برخی از ویژگی‌های یک وکیل ایده‌آل از جمله این موارد هستند:

 • دقت و تسلط بسیار بالا در موضوعات و پرونده‌های کیفری جهت متوجه شدن کامل مسائل از زبان موکل.
 • آگاهی علمی بالای یک وکیل کیفری نسبت به موضوع پرونده و آشنایی کامل با ماده قوانین.
 • وقت‌شناسی و سرعت عمل مناسب وکیل کیفری در ارائه مدارک و اسناد جهت دفاع از موکل.
 • آشنایی کامل با قوانین تغییر یافته.

سوال از وکیل کیفری

اگر موضوعی در پرونده کیفری خود دارید که پاسخ آن را نمی‌دانید، پرسیدن سوال از وکیل متخصص کیفری می‌تواند به شما کمک کند تا نسبت به آن موضوع آگاهی به دست آورید.قبل از پرسیدن سوال و یا شروع کار با او، بهتر است با وظایف یک وکیل کیفری آشنا باشید.

تنظیم شکواییه در دعاوی کیفری یکی از مهم‌ترین موارد به حساب می‌آید که این کار یکی از وظایف بسیار مهم وکیل کیفری است.بخش مهمی از نتیجه دادگاه اولیه به شکواییه‌ای که از سمت دو طرف دعوا  تنظیم شده است، بستگی دارد. فلذا، تنظیم آن باید توسط یک وکیل باتجربه و کار کشته به انجام برسد.یکی دیگر از وظایف وکیل کیفری، حاضر شدن در دادگاه و رسیدگی به روند پرونده به جای موکل است.

به ویژه در شرایطی که موکل در زندان حضور داشته باشد، حاضر شدن وکیل برای دفاع از حقوق موکل و ثابت نمودن بی‌گناهی او بیش از همیشه ضرورت و اهمیت پیدا می‌کند.

کاربرد داشتن شماره وکیل کیفری

یک وکیل کیفری میتواند به خوبی در دادگاه کیفری از شما دفاع کند و شانس شما را برای احقاق حق خود بالاتر ببرد.

عموما دعاوی کیفری تنها در یک دوره مورد بررسی قرار می‌گیرند و در شرایطی که شخص قادر نباشد از حق خود دفاع کند و رای نهایی نیز صادر شود، امکان به جریان انداختن مجدد دعوا و دفاع وجود ندارد. به عبارتی ساده‌تر، پرونده‌های کیفری عموما یک بار مورد رسیدگی قرار می‌گیرند و وکیل فقط دارای یک فرصت برای دفاع از موکلش است.

چنانچه در این زمینه‌ها نیاز به اگاهی دارید، حتما به یک وکیل کیفری مراجعه کنید.

آیا مقاله شماره تماس وکیل کیفری برای شما کاربردی بود؟ منتظر پاسخ به سوالات شما هستیم.

4.9/5 - (7 امتیاز)
آموزش های حقوقی مرتبط